9 czerwca 2026 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1 odbędzie się akcja poboru krwi. Udział zapraszany jest nie tylko dla policjantów i pracowników cywilnych, ale również dla wszystkich chętnych do wsparcia.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 08:30-12:30 i jest efektem współpracy policjantów KWP we Wrocławiu oraz Klubu HDK PCK im. dr F. Witkowskiej.

Każda krew ma ogromne znaczenie, a każdy litr jest cenny dla potrzebujących.

Osoby chętne do oddania krwi, niezależnie od grupy krwi, są serdecznie zapraszane do przybycia na teren OPP we Wrocławiu w dniu akcji.

Źródło (tekst i zdjęcia):